Kasa na raty już od 57 zł miesięcznie --------Do każdego urządzenia szuflada za 1 zł -------- Terminal płatniczy na 12msc za darmo
MadeX Magdziarz

Podczas pracy z Klientem liczy się szybkość i dokładność, którą można osiągnąć stosując odpowiednie urządzenia. Niemal każdemu sprzedawcy z dowolnej dziedziny handlu przydadzą się czytniki kodów kreskowych, które pozwolą w prosty sposób zapisać dane o konkretnym produkcie w systemie komputerowym sklepu. Nowoczesne ręczne skanery laserowe są gwarancją prostej, intuicyjnej obsługi i posiadają możliwość odczytywania informacji nawet z bardzo małych powierzchni.

Urządzenia prezentowane w ofercie naszego sklepu posiadają ergonomiczny, dopasowany do dłoni kształt, znacznie ułatwiający pracę. Posiadamy czytniki kodów kreskowych odporne na upadki i przystosowane do codziennego, wielogodzinnego działania. Niektóre modele wyposażone są w wygodne podstawki dodatkowo polepszające jakość korzystania z nich. Proponujemy Państwu tylko najlepsze urządzenia, dzięki którym możliwe jest sczytywanie informacji również z urządzeń mobilnych. Polecamy dokładne zapoznanie się z ofertą, nasze produkty z pewnością będą rozwiązaniem, na które Państwo czekali.

ZEBEX Z-3220

Z-3220 to czytnik kodów kreskowych dedykowany dla początkujących użytkowników. Zastosowany moduł skanujący umożliwia odczyt wszystkich standardowych kodów jednowymiarowych z odległości do 7cm. Ergonomiczna obudowa sprawia, że obsługa staje się intuicyjna.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Motorola LS2208

LS2208 to ręczny, laserowy czytnik kodów kreskowych umożliwiający komfortową pracę wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość odczytu kodów za razsądną cene.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

ArgoScan 8000

Lekki i ergonomiczny
Trwały- brak ruchomych części
100 skanów na sek.
Szeroki wachlarz zastosowań

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

QuickScan I Lite QW2100

QuickScan I Lite QW2100 to uniwersalny czytnik kodów kreskowych (imager 1D) firmy Datalogic. Wysokie właściwości odczytu, małe gabaryty, lekka konstrukcja oraz niewiarygodnie niska cena sprawiają, że urządzenie to należy obecnie do jednych z najtańszych na rynku w tej klasie skanerów.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

CipherLab 1500H

  • antybakteryjna powłoka Microban
  • wysokiej jakości odczyt kodów kreskowych 1D
  • szybki i bezbłędny odczyt kodów kreskowych (ponad 200 skanów na sek.)
  • klasa odporności IP30, odporny na wielokrotne upadki z wysokości 1,5 m
  • możliwość regulacji podstawki

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Zebex Z-3151HS

* Potwierdzanie prawidłowego odczytu kodów wyrazistą, wbudowaną diodą LED
* Odczyt większości kodów kreskowych 1D w tym GS1 DataBar oraz PDF417
* Wytrzymała i ergonomiczna obudowa
* Odczyt automatyczny na podstawce
* Podstawka w komplecie

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Honeywell Voyager CG9540

MS9540 VOYAGER CG to najbardziej zaawansowany technologicznie ręczny skaner laserowy. Może być używany jako ręczny i stacjonarny (z wykorzystaniem podstawki). Posiada wszystkie cechy modelu MS9520, a dodatkowo jest wyposażony jest w opatentowaną przez Metrologic technologię CodeGate, pozwalającą na odczyt kodu i przesył danych do komputera po naciśnięciu przycisku.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Datalogic QuickScan I

TECHNOLOGIA OBRAzOWANIA Kody kreskowe 2D stały się bardzo popularne we wszystkich segmentach rynku w branży skanowania danych. Obecnie, dzięki bardziej przystępnym cenom oraz znacznemu udoskonaleniu technologii obrazowania obszarowego, czytniki kodów kreskowych 2D są bardzo pożądane przez klientów, za sprawą funkcji takich jak odczyt z wyświetlaczy telefonów komórkowych czy ze względu na plany rozwojowe związane z przyszłymi potrzebami w zakresie kodów 2D i obrazowania.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Honeywell Voyager 9520

Czytnik MS 9520 Voyager USB Black to najbardziej zaawansowany ręczny czytnik na rynku.
Jest to nowy, ergonomiczny produkt, mający zastąpić dotychczasowy model MS951.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Honeywell Voyager 1250g

Voyager 1250g dzięki nowemu układowi skanującemu, świetnie radzi sobie z odczytem kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), dużych kodów logistycznych, a także złej jakości i uszkodzonych.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Datalogic Gryphon I GD4100

Największe zalety: Dedykowany dla placówek medycznych Obudowa antybakteryjna Multiinterfejs Typowe zastosowanie: apteki, służba zdrowia laboratoria analityczne, przychodnie, Zobacz również   Gryphon I GD 4100-HC to nowy model ręcznego przewodowego czytnika kodów kreskowych dedykowanego do zastosowań w placówkach medycznych.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

QuickScan I QD2130

tryb pracy: ręczny
prędkość odczytu: 270 skanów/sek
technologia Datalogic Green Spot
odczytuje kody kreskowe 1D oraz GS1 DataBar
odporny na upadki z wysokości 1,5m
dwie opcje multiinterfejsów: (RS232/IBM46xx/USB), (RS232/USB/Keyboard Wedge/Wand)

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Honeywell Voyager 1200g

gwarancja 5 lat
w zestawie podstawka
norma szczelności IP42
niewielkie rozmiary oraz waga
Plug & Play
odczyt kodów o małej rozdzielczości (od 3.5mil)
multi-interfejs

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Zebra LI2208

Czytnik ZEBRA LI2208 to następna generacja skanowania kodów 1D oparta na najpopularniejszym modelu ze skanerów tej klasy w ofercie Motoroli - LS2208. Urządzenie zapewnia ergonomię i niezawodność w połączeniu z ulepszonymi funkcjami, takimi jak zwiększony zasięg oraz wsparcie mobilnych kodów kreskowych. 

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Zebex Z-3190 BT

Charakterystyka ogólna: Z-3190 BT to bezprzewodowy czytnik typu linear imager. Komunikacja Bluetooth umożliwia pracę w zasięgu do 75 m od stacji bazowej. Po wyjściu za ten zasięg czytnik może uruchomić funkcję zapamiętywania kodów.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Newland FM200

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Social Media

Dołącz do naszych społeczności

Facebook

Polub

Google Plus

Dodaj

Twitter

Obserwuj

Pinterest

Obserwuj

Instagram

Obserwuj

Youtube

Oglądaj
Madex

Tylko my możemy Ci udzielić 6 letnią gwarancję na sprzedawane urządzenia oraz pełną gwarancję na całe systemy sprzedaży. Jesteśmy także Autoryzowanym partnerem insert