Kasa na raty już od 57 zł miesięcznie --------Do każdego urządzenia szuflada za 1 zł -------- Terminal płatniczy na 12msc za darmo
MadeX Magdziarz

Wybierając sprzęt, z którego będziemy korzystać w firmie, powinniśmy najpierw zwrócić uwagę na jego parametry, takie jak szybkość i wydajność pracy, podłączenie urządzeń czy dodatkowe wyposażenie. Pośród kluczowych elementów wyposażenia punktów sprzedaży jednym z najczęściej wykorzystywanych elementów są drukarki etykiet i paragonowe, pozwalające w prosty sposób oznaczyć prezentowane produkty oraz sporządzić stosowną dokumentację wszystkich przeprowadzanych w punkcie transakcji.

Prezentowane w naszej ofercie drukarki paragonowe i etykiet to urządzenia o wielu zastosowaniach, dzięki którym będą Państwo mogli oznaczyć produkty nie tylko przy pomocy tekstu. Możliwe jest umieszczenie na naklejkach logotypu firmy, różnego rodzaju grafik oraz kodów kreskowych. W zależności od modelu urządzenia, mogą one korzystać z wysokiej jakości papieru termotransferowego lub termicznego, którego zmiana jest prosta i nie wymaga zaawansowanej wiedzy o sprzęcie. Dzięki zastosowaniu dostępnych w naszej ofercie produktów, zapewnią sobie Państwo pełny komfort pracy.

Zebra LP 2824

Znaczna wydajność
Duża rozdzielczość wydruku 203 dpi
Możliwość wydruku etykiet o dużych rozmiarach (maksymalna szerokość etykiety 56 mm, długość 279 mm)
Wydruk wszystkich popularnych typów kodów kreskowych, tekstu oraz grafiki
Prostota i wygoda obsługi.
Oprogramowanie Zebra Designer, sterowniki Windows

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

TSC TTP-247

Drukarka TSC TTP-247 to najlepszy wybór z rodziny termotransferowych, biurowych drukarek etykiet. Zapewnia ona na wydruk o maksymalnej szerokości 108mm z prędkością do 177 mm/s. Drukarka posiada dużą pamięć: SDRAM 8MB, 4MB Flash oraz slot kart pamięci SDHC (do 4GB). Standardowo drukarka wyposażona jest w interfejsy: USB 2.0, RS i Centronics a opcjonalnie w Ethernet. Drukarka posiada wbudowaną emulację języków Eltron® i Zebra®.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

TSC TX200

Drukarki serii TX200 oferują wydajność drukarek przemysłowych w obudowie drukarki biurkowej. Interfejsy RS-232, USB 2.0, wewnętrzny Ethernet i USB host w standardzie oferują wybór podłączeń i integracji z istniejąca infrastrukturą. Panel LED z czytelnymi ikonami ułatwia obsługę - drukarka opcjonalnie może być wyposażona w kolorowy wyświetlacz TFT 3,5”. Standardowo drukarka posiada wbudowaną emulację języków Eltron® i Zebra®.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Birch BP 744

BP 744 to lekka drukarka etykiet z kodem kreskowym. BP 744 może drukować na papierze termotransferowym lub termicznym. Na etykiecie mogą być drukowane kody kreskowe, dowolny tekst, grafika a także takie obiekty jak linia, prostokąt czy elipsa.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

TSC ME-340 300dpi

TSC ME-340 to półprzemysłowa drukarka etykiet z głowicą 300dpi oferująca wysokie parametry w rozsądnej cenie. Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom urządzenie łatwo pasuje w miejscach gdzie nie mieszczą się większe drukarki przemysłowe.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

TSC TX600

Drukarki serii TX600 oferują wydruk w rozdzielczości 600dpi oraz wydajność drukarek przemysłowych w obudowie drukarki biurkowej. Interfejsy RS-232, USB 2.0, wewnętrzny Ethernet i USB host w standardzie oferują wybór podłączeń i integracji z istniejąca infrastrukturą. Kolorowy wyświetlacz TFT 3,5” ułatwia obsługę urządzenia. Standardowo drukarka posiada wbudowaną emulację języków Eltron® i Zebra®.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Social Media

Dołącz do naszych społeczności

Facebook

Polub

Google Plus

Dodaj

Twitter

Obserwuj

Pinterest

Obserwuj

Instagram

Obserwuj

Youtube

Oglądaj
Madex

Tylko my możemy Ci udzielić 6 letnią gwarancję na sprzedawane urządzenia oraz pełną gwarancję na całe systemy sprzedaży. Jesteśmy także Autoryzowanym partnerem insert