Kasa na raty już od 57 zł miesięcznie --------Do każdego urządzenia szuflada za 1 zł -------- Terminal płatniczy na 12msc za darmo
MadeX Magdziarz

Plan abonamentowy Dotykačka ŁATWO

W planie abonamentowym Dotykačka ŁATWO za 62,10 zł netto miesięcznie otrzymujesz ponad 50 praktycznych narzędzi i funkcji, które zwiększają wydajność Twojej firmy.

 

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Plan abonamentowy Dotykačka KOMPLET

W planie abonamentowym Dotykačka KOMPLET za 99 zł netto miesięcznie otrzymujesz ponad 70 praktycznych narzędzi i funkcji, które zwiększają wydajność Twojej firmy.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Plan abonamentowy Dotykačka NIEOGRANICZONA

W planie abonamentowym Dotykačka NIEOGRANICZONA za 169 zł netto miesięcznie otrzymujesz ponad 70 praktycznych narzędzi i funkcji, w tym eksport danych dla systemów księgowych, które wyniosą wydajność Twojej firmy na nowy poziom.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Small Business - BISTRO

Program BISTRO BUSINESS firmy SYMPLEX powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie firm gastronomicznych na łatwe w obsłudze oprogramowanie do zarządzania restauracjami. BISTRO BUSINESS to produkt znanego w Polsce zespołu programistów specjalizujących się w tworzeniu funkcjonalnych, niezawodnych aplikacji dedykowanych do zarządzania przedsiębiorstwami. Przejrzystość programu, stosunkowo niewielkie wymagania sprzętowe i systemowe pozwalają na zastosowanie programu BISTRO BUSINESS zarówno w niewielkim barze, jak i dużej restauracji. Łatwość przenoszenia danych z BISTRO BUSINESS do aplikacji księgowych firmy Symplex (oraz innych producentów oprogramowania dla firm), jak też współpraca z większością dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych - to dodatkowe zalety tej aplikacji.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Dotykačka Mobilna + drukarka fiskalna Novitus Deon E

Wszechstronny zestaw z tabletem kasowym z ekranem dotykowym 8″ idealnie nadaje się do małego butiku, hoteliku, baru i małego zakładu usługowego. W komplecie z profesjonalną drukarką fiskalną.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

System POS Dotykačka Uniwersalna dla Gastronomii

Jeżeli prowadzisz Gastronomie – niezależnie czy jest to bar , fast food , restauracje  –  system kasowy Dotykačka pomoże w podniesieniu efektywności i ułatwi Ci prowadzenie działalności.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Social Media

Dołącz do naszych społeczności

Facebook

Polub

Google Plus

Dodaj

Twitter

Obserwuj

Pinterest

Obserwuj

Instagram

Obserwuj

Youtube

Oglądaj
Madex

Tylko my możemy Ci udzielić 6 letnią gwarancję na sprzedawane urządzenia oraz pełną gwarancję na całe systemy sprzedaży. Jesteśmy także Autoryzowanym partnerem insert