Kasa na raty już od 57 zł miesięcznie --------Do każdego urządzenia szuflada za 1 zł -------- Terminal płatniczy na 12msc za darmo
MadeX Magdziarz

W prowadzeniu sklepu czy innej działalności skupionej wokół szeroko rozumianych usług (np. gastronomia, hotelarstwo) niezwykle ważne jest kontrolowanie obecnie przeprowadzanych transakcji sprzedażowych. Pozwoli to w prostszy sposób przygotować różnego rodzaju podsumowania czy dynamicznie dostosowywać ceny do aktualnej sytuacji. Oprócz kas czy terminali płatniczych ułatwiających przeprowadzania transakcji bezgotówkowych, należy również pamiętać o konieczności wydania klientowi dowodu zakupu. Ułatwiają to drukarki fiskalne ONline, które generują paragon w wygodny sposób.

Urządzenie można wygodnie połączyć z kasami dzięki sieci przewodowej LAN (złącze Ethernet), ale w naszej ofercie dostępne są również drukarki ONline Novitus, obsługujące multi-komunikację. Znacznie ułatwia to prowadzenie sprzedaży detalicznej, a komunikacja z CRK (Centralnym Repozytorium Kas) pozwala mieć pewność, że transakcje przeprowadzane są zgodnie z obowiązującym prawem.

Oferowane przez nas urządzenia mają do 256 MB pamięci RAM, dzięki czemu mogą działać one pod dużym obciążeniem. Procesor o wysokiej częstotliwości taktowania skraca czas działania wszystkich operacji, co pozwala niemal od razu wygenerować paragon lub inny dowód zakupu obsługiwany przez dany sklep. Kluczowa jest tutaj również pojemna baza towarowa na dziesiątki tysięcy kodów, dzięki czemu omawiane urządzenie nada się zarówno do małych, jak i dużych działalności. Dwustronna autentykacja ułatwia uwierzytelnianie danej kwoty i poprawia komunikację z klientem.

Novitus Deon ONline

Drukarka fiskalna DEON Online umożliwia połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.  Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT. Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Novitus Bono ONline

Drukarka fiskalna BONO Online posiada nowe funkcjonalności, dzięki którym trafiła do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych. Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

BONO online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Co to znaczy? Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Novitus HD ONline

Drukarka Novitus HD Online to drukarka przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników. Łączy w sobie zarówno szybkość, jak i precyzję wydruku. Zaufaj marce, używanej przez ponad 900 000 użytkowników. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Social Media

Dołącz do naszych społeczności

Facebook

Polub

Google Plus

Dodaj

Twitter

Obserwuj

Pinterest

Obserwuj

Instagram

Obserwuj

Youtube

Oglądaj
Madex

Tylko my możemy Ci udzielić 6 letnią gwarancję na sprzedawane urządzenia oraz pełną gwarancję na całe systemy sprzedaży. Jesteśmy także Autoryzowanym partnerem insert