Kasa na raty już od 57 zł miesięcznie --------Do każdego urządzenia szuflada za 1 zł -------- Terminal płatniczy na 12msc za darmo
MadeX Magdziarz

Urządzenia, które używane będą podczas pracy farmaceutów wymagają precyzyjnego dostosowania do konkretnych warunków, jakie wymagane są w tej branży. Specjalne drukarki online dla aptek występują w różnych wariantach zarówno konstrukcyjnych, jak i wyposażeniowych, umożliwiając komfortową pracę. Proponowane modele wykonują rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, co zapewnia możliwość rozliczania sprzedaży refundowanej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008.

Nasze drukarki mogą występować z wbudowanym fabrycznie lub wolnostojącym wyświetlaczem, w zależności od wybranego przez Klienta modelu. W ten sposób zapewniamy możliwość wykorzystywania sprzętu zgodnie z potrzebami danej apteki. Dzięki stałemu połączeniu z siecią internetową, urządzenia te mogą stale pozostawać online, oferując wszystkie związane z tym benefity i przyspieszając pracę na każdym stanowisku. Korzystając z nich uzyskają Państwo szybkie i precyzyjne wydruki w dowolnych warunkach.

Novitus HD E Apteka

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Może występować z wyświetlaczem zintegrowanym z obudową drukarki lub z wolnostojącym, podłączanym do drukarki przewodem o długości do 125 cm. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. Drukuje dowolne tekstowo-graficzne wydruki  niefiskalne, jako oddzielne wydruki lub dołączane bezpośrednio do paragonu fiskalnego.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Novitus Delio Apteka E

DELIO APTEKA E to pierwsza na polskim rynku, najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. przeznaczona do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO APTEKA E pośród drukarek o najwyższym standardzie.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Social Media

Dołącz do naszych społeczności

Facebook

Polub

Google Plus

Dodaj

Twitter

Obserwuj

Pinterest

Obserwuj

Instagram

Obserwuj

Youtube

Oglądaj
Madex

Tylko my możemy Ci udzielić 6 letnią gwarancję na sprzedawane urządzenia oraz pełną gwarancję na całe systemy sprzedaży. Jesteśmy także Autoryzowanym partnerem insert