Kasy online już od 250 netto miesięcznie
Kasy fiskalne i terminale płatnicze - Madex

Dibal W-025S

Waga DIBAL W-025S to przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibala serii 500. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty nowej serii wag etykietujących.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Dibal W-025T

Waga DIBAL W-025T to kolejny przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibala serii 500. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia. Waga jest dedykowana do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Cas CL5000 Junior B 15

Systemowa waga etykietujące CL5000 JUNIOR B 15  przeznaczona jest dla klientów poszukujących nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań z zakresu etykietowania towarów w sklepach i zakładach produkcyjnych.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Dibal M-525T A

Waga DIBAL M-525T A to kolejny przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibala w ofercie wag serii 500 - MISTRAL. Waga jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący. To w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem, funkcjonalnością oraz prostotą programowania i obsługi sprawia, że jest to idealne urządzenie dla placówek handlowych średniej i dużej wielkości. Wersja z podświetlanymi wyświetlaczami alfanumerycznymi na wysięgniku.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Dibal M-525S A

Waga DIBAL M-525S A to przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibala w ofercie wag serii 500 - MISTRAL. Waga jest wyposażona w zintegrowany na płycie głównej interfejs Ethernet oraz bardzo wydajny mechanizm drukujący.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Dibal M-525DB

Waga DIBAL M-525DB to kolejny przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibala w ofercie wag serii 500 - MISTRAL. W modelu tym klawiatura została umieszczona na wysięgniku zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu i ergonomią. Ponadto mechanizm drukarki znajduje się w wysuwanej szufladzie pod szalką wagi, co dodatkowo ułatwia jego konserwację oraz wymianę papieru.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Cas CL 5500B

Wagi CL5500B przeznaczone są dla wymagających klientów poszukujących solidnych rozwiązań dla sklepów lub zakładów produkcyjnych. Szeroka gama funkcji użytkowych pozwala na łatwe dopasowanie sposobu działania wagi oraz układu graficznego etykiet do różnorodnych potrzeb użytkownika.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Social Media

Dołącz do naszych społeczności

Facebook

Polub

Google Plus

Dodaj

Twitter

Obserwuj

Pinterest

Obserwuj

Instagram

Obserwuj

Youtube

Oglądaj
Madex

Tylko my możemy Ci udzielić 6 letnią gwarancję na sprzedawane urządzenia oraz pełną gwarancję na całe systemy sprzedaży.