Kasa na raty już od 57 zł miesięcznie --------Do każdego urządzenia szuflada za 1 zł -------- Terminal płatniczy na 12msc za darmo
MadeX Magdziarz

Coraz większą popularnością cieszą się płatności bezgotówkowe przy wykorzystaniu kart płatniczych lub smartfonów. By jednak było możliwe przeprowadzenie takiej transakcji, sprzedawca musi posiadać specjalne urządzenie, które zaksięguje daną kwotę w systemie, co będzie podstawą do wydania potwierdzenia zakupu. W naszej ofercie dostępne są terminale płatnicze mobilne, które można dostać na własność, wynajem lub wypożyczenie. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie uzupełniają wyposażenie sklepowej lady, mogąc komunikować się za pośrednictwem modemu, łączności przewodowej (Ethernet) czy czteropasmową siecią GPRS.

Urządzenie to może działać samodzielnie lub współgrać z popularnymi peryferiami ułatwiającymi sprzedaż detaliczną. Oferujemy naszym klientom terminale płatnicze stacjonarne, z pinpadem lub drukarką fiskalną. Urządzenia przenośne zostały wyposażone w pojemne baterie litowo-jonowe, a do tego doskonale nadają się do obsługi płatności bezgotówkowych zbliżeniowych czy mobilnych, będąc idealnym rozwiązaniem dla sprzedawców obwoźnych.

Ingenico iWL250

iWL250 jest terminalem  zbudowanym na 32-bitowym procesorze RISC ARM 9 380 MHz. Posiada 32MB SDRAM oraz 128 MB flash. Urządzenie może być używane wewnątrz pomieszczeń takich jak restauracje, jak i na zewnątrz, np.: przy sprzedaży obwoźnej. Znajduje zastosowanie we wszystkich rozwiązaniach płatniczych, lojalnościowych, sprzedaży doładowań telefonów komórkowych (prepaid) gdzie jest wymagana mobilność terminala w szerokim zakresie. W iWL250 wykorzystana jest technologia GPRS , co umożliwia szybką obsługę na obszarze prawie całego kraju. Posiada szybką i cichą drukarkę, wygodny mechanizm wymiany papieru oraz długi czytnik kart magnetycznych. Posiada wydajną baterie Li-Ion o pojemności 2050 mAh. Terminal jest lekki oraz posiada duży wyświetlacz, który sprzyja przeprowadzeniu transakcji w szybki i prosty sposób.

Kup teraz Zapytaj o ten produkt

Social Media

Dołącz do naszych społeczności

Facebook

Polub

Google Plus

Dodaj

Twitter

Obserwuj

Pinterest

Obserwuj

Instagram

Obserwuj

Youtube

Oglądaj
Madex

Tylko my możemy Ci udzielić 6 letnią gwarancję na sprzedawane urządzenia oraz pełną gwarancję na całe systemy sprzedaży. Jesteśmy także Autoryzowanym partnerem insert